Požadovaná stránka nebyla nalezena

30.1.2026 vystoupí kapela LORDS v Anděl Music baru
Lords jsou rocková parta z Rokycan, která sází na poctivý živý zvuk a energii na pódiu. V sestavě se zpěvem, dvěma kytarami, baskytarou, bicími a klávesami přivezou do Plzně večer, který se pojede naplno.
František Zeman – zpěv
Michal Štrauch – kytara , zpěv
Petr Hrádek – baskytara , zpěv
Jan Ziegler – bicí
Milan Cajthaml – kytara , zpěv
Vláďa Lord – klávesové nástroje