Anděl Brno - Anděl café, club & restaurant Plzeň a Brno
3758d-e1336581860179

THE END

Děkujeme za podporu a za to, že jste si k nám našli posledních pár let cestu.
Anděl café v této chvíli ukončilo na adrese Peroutková 5 svoji kavárenskou činnost.

#

Anděl
COFFEEPASS

Vyžádejte si u obsluhy náš COFFEEPASS a každou osmou kávu neplatíte.

I pondělí může být fajn...

#

KÁVA VESCOVI

Pražírna G.Vescovi s.p.a. byla založena v roce 1927 v Padově Ginem Vescovim, který byl dědečkem současného majitele. Firma si dodnes drží rodinnou tradici a s ní i velmi vysokou kvalitu produktů, které nesou její jméno.

#

KÁVA VESCOVI

Když jsme před lety hledali vhodného dodavatele kávy pro naši kavárnu, dostali jsme se po mnoha setkáních s tradičními dodavateli na trhu právě na tuhle - tenkrát neznámou - pražírnu. Rozdíl v průběhu našich jednání byl viditelný na první pohled. Najednou se jednalo o kávu a ne o kšeft, což byla příjemná změna. Jedním z rozhodujících momentů při jednání s českou zástupkyní byla informace, že nedostaneme nic navíc. Žádné nadstandardní vybavení, kterým se snažily získávat velké firmy kavárníky na svoji stranu. To jediné, co nám bylo nabídnuto, byla kvalitní káva a osobní přístup. Tohle ojedinělé obchodní jednání založené na přímosti, kvalitě a dobrém jméně plně zapadalo do konceptu, kterým se snažíme řídit i my. Proto jsme vsadili na kávu Vescovi a už devátým rokem Vám ji s nejlepším vědomím i čistým svědomím připravujeme. A o tom, že jsme neudělali chybu, nás utvrzuje mimo jiné fakt, že dovozce Vescovi nejednou čelil náporu konkurenčních plzeňských kaváren o získání jejich/naší kávy do své provozovny. Dokonce se exkluzivita pro Anděl café musela řešit i na mezinárodní (česko-italské) úrovni. Dopadlo to “požehnáním“ pro provozovny Anděl přímo od majitele Vescovi café.

Pražírna G.Vescovi s.p.a. byla založena v roce 1927 v Padově Ginem Vescovim, který byl dědečkem současného majitele. Firma si dodnes drží rodinnou tradici a s ní i velmi vysokou kvalitu produktů, které nesou její jméno. Za celou dobu, po kterou s Vescovi spolupracujeme, kvalita kávy nepoklesla. V posledních letech se tradiční nabídka pražírny rozšířila i o mnoho nových gourmetů s certifikátem BIO a Fairtrade. V našich provozovnách nabízíme vždy několik jedno-druhových arabik, směs arabiky a robusty a v neposlední řadě vlajkovou loď pražírny - směs sedmi druhů arabik - GRANI D´ORO. Tu Vám servírujeme, pokud nás nepožádáte o jiný druh.

S kávou Vescovi spolupracuje také Petra Veselá, která se v roce 2005 a 2007 stala vítězkou soutěže baristů Mistr kávy a reprezentovala ČR i na mistrovství světa.

# # # # # #
PROGRAM

PROGRAM NA EMAIL

Zadejte mail a budete dostávat program do své schránky.

roman
ROMEO GREEN

Dj Romeo Green je veterán brněnské klubové scény – začínal v legendárním klubu Mescalito v druhé polovině

roman

Dj Romeo Green je veterán brněnské klubové scény – začínal v legendárním klubu Mescalito v druhé polovině devadesátých let. Tehdy (na gramofonech Tesla) hrál směs všeho aktuálního (house, drum´n´bass) s občasnými příměsemi  starých desek. Toho se v podstatě drží dodnes jen preferuje víc jazz, latin, soul a snaží se o smíření těchto vlivů s break beatem. V současnosti rezident klubů Sklenick a Anděl cafe & bar.

Gourmety

GRANI D ‘ORO

4

Směs více než 6 druhů těch nejlepších středoamerických arabik, které prezentují ty nejlepší vlastnosti kávy - jemnou chuť, úplné aroma, ...

4

GRANI D ‘ORO

Směs více než 6 druhů těch nejlepších středoamerických arabik, které prezentují ty nejlepší vlastnosti kávy – jemnou chuť, úplné aroma, bohatý krém, velmi nízký obsah kofeinu. Je vyvážená, krémová, voňavá, silná a přitom zanechávající jemnou, čokoládovou chuť. Není příliš kyselá, není příliš hořká. Grani d´oro je určena pro pravé znalce a gurmány, kteří si dokáží vychutnat a ocenit kouzlo a šarm této směsi.

ETIOPIA SIDAMO

sidamo2

Tato vzácná káva nemá výrazné tělo, je však velmi jemná, bohatá na ovocné a vinné podtóny. Zralé plody se suší na pruzích látky z hrubé bavlny...

sidamo2

ETIOPIA SIDAMO

Tato vzácná káva nemá výrazné tělo, je však velmi jemná, bohatá na ovocné a vinné podtóny. Zralé plody se suší na pruzích látky z hrubé bavlny, dokud se slupky dostatečně nevysuší, zrna dozrají a tím káva dostává svou specifickou chuť.

TIPO BAR

3712d

Směs arabiky doladěná 20% robusty pro intenzivnější chuť. Jediná káva v naší nabídce, která není 100% arabikou.

3712d

TIPO BAR

Směs arabiky doladěná 20% robusty pro intenzivnější chuť. Jediná káva v naší nabídce, která není 100% arabikou.

BRASILIA SANTOS CERRADO DULCE

brazil2

Jedná se o jeden z nejvíce ceněných Santosů v Brazílii, největšího pěstitele kávy na světě. Velmi vyvážená káva, lehce nahořklé až mandlové chuti.

brazil2

BRASILIA SANTOS CERRADO DULCE

Jedná se o jeden z nejvíce ceněných Santosů v Brazílii, největšího pěstitele kávy na světě. Velmi vyvážená káva, lehce nahořklé až mandlové chuti. Je velmi krémová s příjemným aroma. Je ideální ke všem přípravám kávy a vždy by měla být součástí směsi na espresso.

BEZKOFEINOVÁ KÁVA

vescovi

Velmi kvalitní bezkofeinová káva, která se řadí mezi to nejlepší, co dnešní trh nabízí. Kvalitní směs arabiky s již nízkým obsahem kofeinu....

vescovi

BEZKOFEINOVÁ KÁVA

Velmi kvalitní bezkofeinová káva, která se řadí mezi to nejlepší, co dnešní trh nabízí. Kvalitní směs arabiky s již nízkým obsahem kofeinu, neprochází tak chemickým procesem, a proto nepoškozuje chuť ani aroma a poskytuje kvalitní prožitek z kávy i pro ty, co nechtějí nebo nemohou pít kofein.

JAMAICA BLUE MOUNTAIN

gourmet1

100% arabika Na pahorcích Blue Mountain, v nejvyšších oblastech, se pěstuje tato velmi ceněná kávy...

gourmet1

JAMAICA BLUE MOUNTAIN

100% arabika Na pahorcích Blue Mountain, v nejvyšších oblastech, se pěstuje tato velmi ceněná kávy. Omezená produkce, uchovávání a přeprava ne v jutových pytlích, ale v dřevěných sudech. Má velká, dokonale tvarovaná zrna, typické tyrkysové barvy. Velmi vyvážená v chuti, dokonale spojuje likérové aroma, jemnou kyselost a sladké, plné tělo.

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA KÁVY

KÁVOVÉ SPECIALITY

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA teplých nápojů

Teplé nápoje

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA studených nápojů

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Nealkoholické nápoje

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Piva

PIVO točené

PIVO lahvové

PIVO nelkoholické

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA VÍNA

VÍNA rozlévaná

VÍNA lahvová

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Destilátů

Likéry

Vodka

Tequila

BRANDY, COGNAC

APERITIV

RUM

PÁLENKA

GIN

WHISKY

MÍCHANÉ NÁPOJE

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Jídla

Dezerty, koláče, medovník ... - dle aktuální nabídky

Panini

Ciabatta

Chuťovky

Zmrzlinové poháry

BINGO / TÝDEN KÁVY

bingo

20:00h    BINGO!! Úžasná hra pro malé i velké, která se ve světě těší obrovské popularitě. Přijďte si

6. 10. 2014
Více informací