#

Catering

obrazek

BICKFORD’S OLD STYLE

Výhradně v andělských provozovnách můžete ochutnat australské limonády Bickford’s Old Style Sodas. Chutnají úplně jinak než ostatní limonády. Drží se tradičních receptur vyvinutých před více než sedmdesáti lety. Osloví mladé věkem i duchem. Bickford’s Old Style Sodas hrdě reprezentují kvalitu, integritu a chutě starých dobrých časů. Ochutnejte a uvidíte..! Příchutě ginger beer, creamy soda, original kola, sarsaparilla (lékořicová) a lemon lime bitters.

#

Anděl
COFFEEPASS

Vyžádejte si u obsluhy náš COFFEEPASS a každou osmou kávu neplatíte.

I pondělí může být fajn...

#

KÁVA VESCOVI

Pražírna G.Vescovi s.p.a. byla založena v roce 1927 v Padově Ginem Vescovim, který byl dědečkem současného majitele. Firma si dodnes drží rodinnou tradici a s ní i velmi vysokou kvalitu produktů, které nesou její jméno.

#

KÁVA VESCOVI

Když jsme před lety hledali vhodného dodavatele kávy pro naši kavárnu, dostali jsme se po mnoha setkáních s tradičními dodavateli na trhu právě na tuhle - tenkrát neznámou - pražírnu. Rozdíl v průběhu našich jednání byl viditelný na první pohled. Najednou se jednalo o kávu a ne o kšeft, což byla příjemná změna. Jedním z rozhodujících momentů při jednání s českou zástupkyní byla informace, že nedostaneme nic navíc. Žádné nadstandardní vybavení, kterým se snažily získávat velké firmy kavárníky na svoji stranu. To jediné, co nám bylo nabídnuto, byla kvalitní káva a osobní přístup. Tohle ojedinělé obchodní jednání založené na přímosti, kvalitě a dobrém jméně plně zapadalo do konceptu, kterým se snažíme řídit i my. Proto jsme vsadili na kávu Vescovi a už devátým rokem Vám ji s nejlepším vědomím i čistým svědomím připravujeme. A o tom, že jsme neudělali chybu, nás utvrzuje mimo jiné fakt, že dovozce Vescovi nejednou čelil náporu konkurenčních plzeňských kaváren o získání jejich/naší kávy do své provozovny. Dokonce se exkluzivita pro Anděl café musela řešit i na mezinárodní (česko-italské) úrovni. Dopadlo to “požehnáním“ pro provozovny Anděl přímo od majitele Vescovi café.

Pražírna G.Vescovi s.p.a. byla založena v roce 1927 v Padově Ginem Vescovim, který byl dědečkem současného majitele. Firma si dodnes drží rodinnou tradici a s ní i velmi vysokou kvalitu produktů, které nesou její jméno. Za celou dobu, po kterou s Vescovi spolupracujeme, kvalita kávy nepoklesla. V posledních letech se tradiční nabídka pražírny rozšířila i o mnoho nových gourmetů s certifikátem BIO a Fairtrade. V našich provozovnách nabízíme vždy několik jedno-druhových arabik, směs arabiky a robusty a v neposlední řadě vlajkovou loď pražírny - směs sedmi druhů arabik - GRANI D´ORO. Tu Vám servírujeme, pokud nás nepožádáte o jiný druh.

S kávou Vescovi spolupracuje také Petra Veselá, která se v roce 2005 a 2007 stala vítězkou soutěže baristů Mistr kávy a reprezentovala ČR i na mistrovství světa.

# # # # # #
Gourmety

GRANI D ‘ORO

4

Směs více než 6 druhů těch nejlepších středoamerických arabik, které prezentují ty nejlepší vlastnosti kávy - jemnou chuť, úplné aroma, ...

4

GRANI D ‘ORO

Směs více než 6 druhů těch nejlepších středoamerických arabik, které prezentují ty nejlepší vlastnosti kávy – jemnou chuť, úplné aroma, bohatý krém, velmi nízký obsah kofeinu. Je vyvážená, krémová, voňavá, silná a přitom zanechávající jemnou, čokoládovou chuť. Není příliš kyselá, není příliš hořká. Grani d´oro je určena pro pravé znalce a gurmány, kteří si dokáží vychutnat a ocenit kouzlo a šarm této směsi.

ETIOPIA SIDAMO

sidamo2

Tato vzácná káva nemá výrazné tělo, je však velmi jemná, bohatá na ovocné a vinné podtóny. Zralé plody se suší na pruzích látky z hrubé bavlny...

sidamo2

ETIOPIA SIDAMO

Tato vzácná káva nemá výrazné tělo, je však velmi jemná, bohatá na ovocné a vinné podtóny. Zralé plody se suší na pruzích látky z hrubé bavlny, dokud se slupky dostatečně nevysuší, zrna dozrají a tím káva dostává svou specifickou chuť.

BEZKOFEINOVÁ KÁVA

cafebar5-big

Velmi kvalitní bezkofeinová káva, která se řadí mezi to nejlepší, co dnešní trh nabízí. Kvalitní směs arabiky s již nízkým obsahem kofeinu....

cafebar5-big

BEZKOFEINOVÁ KÁVA

Velmi kvalitní bezkofeinová káva, která se řadí mezi to nejlepší, co dnešní trh nabízí. Kvalitní směs arabiky s již nízkým obsahem kofeinu, neprochází tak chemickým procesem, a proto nepoškozuje chuť ani aroma a poskytuje kvalitní prožitek z kávy i pro ty, co nechtějí nebo nemohou pít kofein.

TIPO BAR

3712d

Směs arabiky doladěná 20% robusty pro intenzivnější chuť. Jediná káva v naší nabídce, která není 100% arabikou.

3712d

TIPO BAR

Směs arabiky doladěná 20% robusty pro intenzivnější chuť. Jediná káva v naší nabídce, která není 100% arabikou.

BRASILIA SANTOS CERRADO DULCE

brazil2

Jedná se o jeden z nejvíce ceněných Santosů v Brazílii, největšího pěstitele kávy na světě. Velmi vyvážená káva, lehce nahořklé až mandlové chuti.

brazil2

BRASILIA SANTOS CERRADO DULCE

Jedná se o jeden z nejvíce ceněných Santosů v Brazílii, největšího pěstitele kávy na světě. Velmi vyvážená káva, lehce nahořklé až mandlové chuti. Je velmi krémová s příjemným aroma. Je ideální ke všem přípravám kávy a vždy by měla být součástí směsi na espresso.

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA KÁVY

KÁVOVÉ SPECIALITY

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA teplých nápojů

Teplé nápoje

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA studených nápojů

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Nealkoholické nápoje

Fentimans Botanically Brewed Beverages

Džusy

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Piva

PIVO točené

PIVO lahvové

PIVO nelkoholické

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA VÍNA

VÍNA rozlévaná

VÍNA lahvová šumivá

VÍNA lahvová tuzemská bílá

VÍNA lahvová tuzemská růžová

VÍNA lahvová tuzemská červená

VÍNA lahvová zahraniční bílá

VÍNA lahvová zahraniční červená

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Destilátů

Likéry

Vodka

Tequila

BRANDY, COGNAC

APERITIV

RUM

PÁLENKA

GIN

WHISKY

MÍCHANÉ NÁPOJE

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - NABÍDKA Jídla

Dezerty, koláče, medovník ... - dle aktuální nabídky

Panini

Ciabatta

Chuťovky

Zmrzlinové poháry

ANDĚL café má od 7. do 11.7. ZAVŘENO

rekonstrukce

Vážení hosté, od neděle 7.7. do čtvrtka 11.7. bude Anděl café UZAVŘENÉ. Budeme malovat, brousit, lakovat, přešívat..

ZAHRÁDKA V PROVOZU BUDE! Anděl Station (kromě neděle) bude otevřen s prodlouženou otevírací dobou.

Klub je po dobu letních prázdnin otevřen od středy do soboty.

Více informací