Požadovaná stránka nebyla nalezena

November 2nd v čele s kytaristkou a zpěvačkou Alexandrou Langošovou se vrací do plzeňského Anděl Music Baru. Vystoupí tam v sobotu 3. února v rámci turné k novému albu. Jestliže jejich dosavadní nahrávky zněly jako vkusný mix rocku a písničkářství, nový materiál podle hudebních novinářů kapelu posouvá k rockovějšímu, bluesově agresivnímu zvuku s vlivy soulu a elektroniky.

V kapele, která má na svém kontě i nominaci na Anděla nebo vítězství v anketě Žebřík hrají kromě Langošové kytarista Roman Helcl, baskytarista Jakub Vejnar a bubeník Petr Ptáček.