Požadovaná stránka nebyla nalezena
Ve středu 2.8.2023 vám na Dvorku v Andělu music club zahrají kapely The Radical Anarchists a What’s in the Box, které si měly zahrát na studentském festivalu Mladá Muzika, který byl z důvodu nepříznivého počasí ukončen dřív.
The Radical Anarchists // Plzeň – Mladá partička nezbedníků kteří už od roku 2021 hrají punk-rock lehce střižený hardrockem. Motto kapely je „JE TO PUNK!!!“
What’s in the Box // Stod – Hrajou něco jako Kurt Cobain Punk Rock. Tři roky po debutovém albu právě pracují na dalším pod dohledem Toma Frodeho jakožto producenta a dle průzkumu veřejného mínění se je opravdu na co těšit! | 20:00 – The Radical Anarchists | 21:10 – What’s in the Box


