PROGRAM

18. 10.
Čvrtek
21:00
KATARZIA: Nepohodlná osoba v Plzni

Katarzia je pseudonym a projekt okouzlující slovenské písničkářky Katariny Kateřiny Kubošiové, žijící v Praze. Její nový elektronický...

Katarzia 2018
KATARZIA: Nepohodlná osoba v Plzni

Katarzia je pseudonym a projekt okouzlující slovenské písničkářky Katariny Kateřiny Kubošiové, žijící v Praze.
Její nový elektronický album složený spolu s Jonatánem Pastirčákem prichádza do Plzně v skorých hodinách, těsně pred vydaním albumu Antigona! ;)

190/250 Kč
GOOUT
19. 10.
Pátek
22:00
dj LECLERC

Andělský večírek HITS & TITS je v režii dj Leclerca. Stovky hudebních lahůdek, které se mu v kompu nashromáždily....

lclc
dj LECLERC

Andělský večírek HITS & TITS je v režii dj Leclerca. Stovky hudebních lahůdek, které se mu v kompu nashromáždily. Kromě aktuálních věcí se ve svých setech vrací i k devadesátkovým hitům, které jako puberťák hltal na MTV.  Občas zabrousí i dál do historie, neopomene nějaké kytarovky a nezřídka vyštrachá i nepředvídatelnou raritku.

20. 10.
Sobota
22:00
BASS MADNESS!

Tentokrát se o vás postará stejná sestava jako za časů legendárních Bounce! Bounce! TUZEX, THEM DARNED TEENAGERS...

Bass 102018
BASS MADNESS!

Tentokrát se o vás postará stejná sestava jako za časů legendárních Bounce! Bounce! TUZEX, THEM DARNED TEENAGERS & YNE66683

22. 10.
Pondělí
19:00
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky...

pub
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky témat. Otestujte své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa. Zjistěte jak dobře jste dávali pozor ve škole. Doveďte si různorodý tým, vaše šance na vítězství se tím významně zvýší.

24. 10.
Středa
21:00
CHUŤ + SYLVIE & SILVER MATTE

Plzeňská parta CHUŤ ráda ochutnává a především ráda mlsá. Ale ráda společnost, takže tentokrát i se SYLVIE...

chut 4
CHUŤ + SYLVIE & SILVER MATTE

Plzeňská parta CHUŤ ráda ochutnává a především ráda mlsá. Ale ráda společnost, takže tentokrát i se SYLVIE & SILVER MATTE!

100 Kč
26. 10.
Pátek
22:00
dj NDEE & PERFECT

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí,...

Ndee 2
dj NDEE & PERFECT

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí, zůčastnila se prestižní Red Bull Music Academy nebo hrála s doprovodem skvělých muzikantů jako Ivan Myslikovjan (saxofon) nebo Pavel Fajt (bicí, perkuse). Navíc se na ni hezky kouká. U nás si na pomoc bere parťáka dj PERFECTa ;)

26. 10.
Pátek
18:00
MLADÁ MUZIKA 2018

Vystoupí: IDK, SEDMÝ SMYSL, OLD SKOOL, MIOKARD, DIVOKÝ VÍNO, FUNHOUSE a S.O.N.

MLADÁ MUZIKA 2018

Vystoupí: IDK, SEDMÝ SMYSL, OLD SKOOL, MIOKARD, DIVOKÝ VÍNO, FUNHOUSE a S.O.N.

27. 10.
Sobota
22:00
MANAWORLD djs

Manaworld DJs jsou Dj At Work a Dj Mojjo z agentury Manaworld Creative. Oba DJs hrají také...

manaworld
MANAWORLD djs

Manaworld DJs jsou Dj At Work a Dj Mojjo z agentury Manaworld Creative. Oba DJs hrají také ve skupině 100°C. Jejich společný set je mixem různých hudebních stylů a vystoupení dotváří kreativní videoprojekce…

30. 10.
Úterý
20:30
MEDUZIK NIGHT vol. 6

Medúza je název projektu talentovaných, avšak neobjevených hudebníků, kteří se společně setkají jeden večer na pódiu domovské...

meduzik 6
MEDUZIK NIGHT vol. 6

Medúza je název projektu talentovaných, avšak neobjevených hudebníků, kteří se společně setkají jeden večer na pódiu domovské scény v Anděl Music Baru. Každý z vystupujících má k dispozici 15-20 minut, ve kterých představí svoji tvorbu. Ta není žánrově nijak vymezena, hudebník má absolutní volnost. Těšte se na pestré vystoupení plné zajímavých hostů a nových tváří. V závěru večera plánujeme společnou jam session, na kterou si může přijít zahrát úplně každý! Meduzik Night volně navazuje na pravidelné jazzové jamy pořádané sdružením “Jazz & Beyond”. Letos se koná jeho premiéra ve spolupráci s JAZZEM BEZ HRANIC.

31. 10.
Středa
21:00
OCHO RÍOS & FOXO

Ocho Ríos hrají rock, reggae, latino music, blues, ale také ska, funk, i world music. FoxO vychází...

OCHO RÍOS & FOXO

Ocho Ríos hrají rock, reggae, latino music, blues, ale také ska, funk, i world music. FoxO vychází z moderního pojetí šansonu. Neobvyklé spojení klasických akustických nástrojů s midi kontrolery a syntezátory. Žánrově od folkových až lidových písní, popu, rocku přes inspiraci v hip-hopu, reggae a taneční muzice.chut 4


V míchání rozličných stylů, crossoveru, dokážou od základového pop-rocku plynně přecházet do rozličných poloh, pojítkem je český zpěv a pohodová klubová atmosféra.

Hudebníci pracují se styly ROCK, POP, FUNK, REGGAE, HC, TECHNO.

Honza Krček - zpěv, klávesy
Štěpán Albrecht - kytara, zpěv
Honza Bureš - baskytara
Jarda Minář - bicí (host)Pětičlenná plzeňská kapela vznikla v roce 2008. Vystřídalo se v ní několik muzikantů a v současné sestavě funguje od roku 2012. Frontman Pavel Malina zpívá své texty španělsky, anglicky a česky, přičemž je časté, že v některých skladbách míchá více jazyků dohromady. Ocho Ríos hrají chytlavou taneční hudbu, ze které lze vycítit vliv mnoha žánrů – rock, reggae, latino music, blues, ale také ska, funk, world music. Živé a bohaté rytmy doplňují dechy, kytarové a perkusní vyhrávky. Zvukově se kapela podobá interpretům jako je Manu Chao, Che Sudaka a Spook and the Guay. Inspirováni těmito kapelami hrají Ocho Ríos energickou muziku, která nenechá posluchače v klidu a koncerty jsou vždy jedna velká taneční smršť

meduzik 6


Medúza je název projektu talentovaných, avšak neobjevených hudebníků, kteří se společně setkají jeden večer na pódiu domovské scény v Anděl Music Baru. Každý z vystupujících má k dispozici 15-20 minut, ve kterých představí svoji tvorbu. Ta není žánrově nijak vymezena, hudebník má absolutní volnost. Těšte se na pestré vystoupení plné zajímavých hostů a nových tváří. V závěru večera plánujeme společnou jam session, na kterou si může přijít zahrát úplně každý!
Meduzik Night volně navazuje na pravidelné jazzové jamy pořádané sdružením “Jazz & Beyond”. Letos se koná jeho premiéra ve spolupráci s JAZZEM BEZ HRANIC.