PROGRAM

25. 3.
Sobota
22:00
ELECTRO CIRCUS

Celonoční multižánrová party od specialistů všech stylů. Veselý latin jazz, šmrncovní electro swing, mexická tequila, balkánská svatba, brazilský dnb zvaný...

electro circus 1
ELECTRO CIRCUS

Celonoční multižánrová party od specialistů všech stylů. Veselý latin jazz, šmrncovní electro swing, mexická tequila, balkánská svatba, brazilský dnb zvaný sambass, africké kuduro, japonský funky break nebo temperamentní global beats…  dj GADJO.CZ (praha radio 1) meets TROPICALISTA / dj JAMES WING (prague electro swing) / Live Show : HADASH (saxofon jam) Projekce : OLD SCHOOL IS COOL ( to nejlepší z němých filmů, kabaretů, tančíren a cirkusu )

27. 3.
Pondělí
20:00
Andělský BIOGRAF / Na Film 2 a IKARIE XB 1

Na Film 2 a IKARIE XB 1 Našimi hosty budou zástupci výstavy Na Film 2. Jako hlavním...

film-director
Andělský BIOGRAF / Na Film 2 a IKARIE XB 1

Na Film 2 a IKARIE XB 1 Našimi hosty budou zástupci výstavy Na Film 2. Jako hlavním filmovým promítáním, pak bude uveden sci-fi klenot IKARIE XB 1 (1963) režiséra J.Poláka. Film sebou od svého prvního uvedení nese velmi kladná hodnocení a od svého digitálního restaurování a uvedení na přehlídkách Festival de Cannes 2016, Karlovy Vary a naposledy také na Berilnále 2017 ve své úspěšnosti jenom pokračuje.

50 Kč
28. 3.
Úterý
21:00
LIWID + LAST STATION + LUKO

Laureát tour 2017 představí jejich poslední stejnojmennou desku Laureát, kterou natočili u EA records s producentem Arminem Effenbergerem...

liwid_plakat_18-11_Plzen
LIWID + LAST STATION + LUKO

Laureát tour 2017 představí jejich poslední stejnojmennou desku Laureát, kterou natočili u EA records s producentem Arminem Effenbergerem (Cartonnage) Jako hosté se v rámci tour představí pražští Last Station, Vzhůru a níž z Jihlavy.

90 / 130 Kč
29. 3.
Středa
21:00
KITTCHEN

KITTCHEN  alias Jakub König (Obří broskev) a Tomáš Neuwerth (Umakart, Kafka Band, Nierika..).  Kittchen maskovaný kuchařskou maskou...

kittchen 2
KITTCHEN

KITTCHEN  alias Jakub König (Obří broskev) a Tomáš Neuwerth (Umakart, Kafka Band, Nierika..).  Kittchen maskovaný kuchařskou maskou hraje industrial pop a laptop pop a vydal tři autorská alba, která jsou už téměř tradičně nominována na hudební ceny Vinyla, Apollo i Anděl. Připravili hudbu k představením Dejvického divadla a divadla Komedie, hráli k filmům, v obývácích i na pódiích renomovaných festivalů v Čechách i v zahraničí.

30. 3.
Čvrtek
21:00
SMRTISLAV + HOLDEN

Kapelu postavil Tuzex, kterého tuzemská klubová scéna zná zejména z působení v The Prostitutes, Vanessa nebo Sunshine. Kapela...

smrtislav 6
SMRTISLAV + HOLDEN

Kapelu postavil Tuzex, kterého tuzemská klubová scéna zná zejména z působení v The Prostitutes, Vanessa nebo Sunshine. Kapela propojuje moderní i tradiční rock s nebezpečně vysokou mírou závislosti. Nosným pilířem jsou silné melodie, výrazný Tuzexův vokál a hutný kytarový podklad. Oproti většině současné scény má kapela charakteristický a rozpoznatelný zvuk. Tentokrát přijedou společně s pražskou partou HOLDEN.

31. 3.
Pátek
22:00
dj LECLERC

Andělský večírek HITS & TITS je v režii dj Leclerca. Stovky hudebních lahůdek, které se mu v kompu nashromáždily....

lclc
dj LECLERC

Andělský večírek HITS & TITS je v režii dj Leclerca. Stovky hudebních lahůdek, které se mu v kompu nashromáždily. Kromě aktuálních věcí se ve svých setech vrací i k devadesátkovým hitům, které jako puberťák hltal na MTV.  Občas zabrousí i dál do historie, neopomene nějaké kytarovky a nezřídka vyštrachá i nepředvídatelnou raritku.

31. 3.
Pátek
20:00
ELECTRIC LADY

Plzeňská formace Electric Lady pod vedením kytaristky a zpěvačky Terezy Rays pokřtí klip  „A Part Of My...

Electric Lady 3
ELECTRIC LADY

Plzeňská formace Electric Lady pod vedením kytaristky a zpěvačky Terezy Rays pokřtí klip  „A Part Of My Heart“ k songu napsaného pro ni světově proslulým hudebníkem a skladatelem, Ivanem Kralem, oceněným několika Grammy. Tentýž večer Electric Lady uvede premiéru nové písně „Castle Of Sand“ s klipem! Nové písně s novým soundem zazní tento večer. Prvních 50 návštěvníků má Electric Lady překvapení ;) after party dj LECLERC

1. 4.
Sobota
22:00
dj RENK

soul / funk / grooves

vinyl 33
dj RENK

soul / funk / grooves

4. 4.
Úterý
21:00
JANA KOUBKOVÁ

Jazz&Beyond a Jazz bez hranic uvádí JANU KOUBKOVOU. Ta přijede se svým novým programem, který se váže k její...

koubkova
JANA KOUBKOVÁ

Jazz&Beyond a Jazz bez hranic uvádí JANU KOUBKOVOU. Ta přijede se svým novým programem, který se váže k její poslední desce A tak si jdu... Ta vyšla v loňském roce a má velmi kladné ohlasy.

5. 4.
Středa
20:00
Divadlo SAD & komorní kapela Koudel

Hudebně-divadelní projekt divadla SAD a komorní kapely Koudel pohybující se na pomezí francouzského šansonu, německého hard rocku,...

koudel2
Divadlo SAD & komorní kapela Koudel

Hudebně-divadelní projekt divadla SAD a komorní kapely Koudel pohybující se na pomezí francouzského šansonu, německého hard rocku, původního beef-boxu a kvalitně prožité schizofrenie.

6. 4.
Čvrtek
21:00
KAPITÁN DEMO

Po velkém úspěchu alba Okamžitě odejdi do svého pokoje…, které vyneslo Demovi andělskou nominaci na album roku...

Kapitan Demo 4
KAPITÁN DEMO

Po velkém úspěchu alba Okamžitě odejdi do svého pokoje…, které vyneslo Demovi andělskou nominaci na album roku v kategorii hip hop, přichází jeho dlouhoočekávaný nástupce Bez klobouku Boss. Album se tentokrát točilo převážně v Demově domovském Ulánbátaru, ale také třeba na Pražském hradě, kde si italsko-český multimilionář na pár dní zarezervoval celý Vladislavský sál kvůli speciální akustice. Nakonec se tam prý točilo jen jedno sólo na trumpetu, protože ostatní podle slov mistra bylo ‘moc hnědý’.

140/170 Kč
7. 4.
Pátek
22:00
dj DIRTY BASTARD

independent discotheque

djdirtybastard
dj DIRTY BASTARD

independent discotheque

8. 4.
Sobota
22:00
BOUNCE! BOUNCE!

KAY & TUZEX / ? /18+  

BOUNCE! BOUNCE!

KAY & TUZEX / ? /18+

 

11. 4.
Úterý
21:00
PETER ARISTONE & MIRKA MIŠKECHOVÁ

Ona má za sebou duet s Xindlem X Cudzinka v tvojej zemi a úspěšně přijatý debut Schizofrenik...

aristone miskechova
PETER ARISTONE & MIRKA MIŠKECHOVÁ

Ona má za sebou duet s Xindlem X Cudzinka v tvojej zemi a úspěšně přijatý debut Schizofrenik optimista, on zase jeden ze současných nejhranějších rádiových singlů Fire Inside nebo vítězství v hitparádě americké stanice MTV U. Nyní čeká Mirka Miškechová a Peter Aristonespolečné turné po Česku. Zatímco Mirka vystoupí sama s akustickou kytarou, Petera doprovodí celá kapela.

12. 4.
Středa
21:00
FOUSOVO SURIKATA & LED ZEPPELIN SOUTHERN

Fousovo surikata tentokrát na svůj tradiční plzeňský koncert přizvala kapelu LED ZEPPELIN SOUTHERN. Je celkem zřejmé, o co...

fousovo 2
FOUSOVO SURIKATA & LED ZEPPELIN SOUTHERN

Fousovo surikata tentokrát na svůj tradiční plzeňský koncert přizvala kapelu LED ZEPPELIN SOUTHERN. Je celkem zřejmé, o co by asi tak mohlo jít! ;)

13. 4.
Čvrtek
20:00
XAVIER BAUMAXA / JAZZ PUNK TRIO

XAVIER BAUMAXA s kapelou

xavier baumaxa
XAVIER BAUMAXA / JAZZ PUNK TRIO

XAVIER BAUMAXA s kapelou

190/250 Kč
13. 4.
Čvrtek
22:00
dj NDEE

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí,...

Ndee 2
dj NDEE

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí, zůčastnila se prestižní Red Bull Music Academy nebo hrála s doprovodem skvělých muzikantů jako Ivan Myslikovjan (saxofon) nebo Pavel Fajt (bicí, perkuse).
Navíc se na ni hezky kouká. Jediná dj-ka v našem klubu! ;)

14. 4.
Pátek
22:00
dj MAGI

breakbeat / hip hop / electroswing / balk and beats

hudba 5
dj MAGI

breakbeat / hip hop / electroswing / balk and beats

18. 4.
Úterý
19:00
ANIMÁNIE uvádí..

ANIMÁNIE uvádí..
50 Kč
19. 4.
Středa
21:00
KORBEN DALLAS – Středověk

Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roce 2010. Její debutové album Pěkné cesty (2011), které vzniklo jako...

Korben Dallas promo foto
KORBEN DALLAS – Středověk

Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roce 2010. Její debutové album Pěkné cesty (2011), které vzniklo jako živá nahrávka z koncertu, bylo nominován na Radio Head Awards v kategorii album roku.  Výrazněji se kapela prosadila s druhým albem Karnevalová vrána, která se dostala na první příčku v albovém žebříčku české verze iTunes i Spotify, a na Radio Head Awards 2013 získali Korben Dallas ceny za nejlepší album, singl (Otec) a nejlepší koncertní kapelu. V roce 2014 skupina vydala třetí album Banská Bystrica. V březnu vydává kapela nejnovější album STŘEDOVĚK.

160/190 Kč
20. 4.
Čvrtek
21:00
TEEPEE

Po pár měsících se vrací do klubu. Tentokrát si odbudou andělskou premiéru a pokřtí své nové EP...

Teepee
TEEPEE

Po pár měsících se vrací do klubu. Tentokrát si odbudou andělskou premiéru a pokřtí své nové EP Mirror! Pět písní dokázalo vsáknout velmi temné emoce z nich obou. Nečekejte nic veselého, tématem je destrukce, smysl existence a kritika dnešní společnosti. Speciálním hostem bude skvělá kapela No Distance Paradise.

21. 4.
Pátek
22:00
djs HOFFEE & MÁRA

vinyl 21
djs HOFFEE & MÁRA
22. 4.
Sobota
22:00
DROPICAL BEAT | afro bass explosion

Koncept večírku zaměřující se na klubovou hudbu, snoubící aktuální hutnej zvuk okořeněný divokým temperamentem exotických krajů z...

DROPICAL
DROPICAL BEAT | afro bass explosion

Koncept večírku zaměřující se na klubovou hudbu, snoubící aktuální hutnej zvuk okořeněný divokým temperamentem exotických krajů z různých koutů světa! Pozvání přijal jeden z kmotrů a protagonistů těchto žánrů u nás – Dj BABYLON ROCKER. Technicky nadaný selektor, který má za sebou slušnou historii na hudební scéně. Svoje skills předvedl na festivalech jako Let It Roll, Real Beat, Mighty Sounds a hrál po boku…

25. 4.
Úterý
21:00
SLAM POETRY EXHIBICE

slam
SLAM POETRY EXHIBICE
130 Kč
26. 4.
Středa
21:00
MOONLIGHT BREAKFAST

Moonlight 3
MOONLIGHT BREAKFAST
27. 4.
Čvrtek
21:00
ISUA

www.facebook.com/isuaofficial    www.bandzone.cz/isua  

29. 4.
Sobota
22:00
dj SIRKIR

vinyl party

DJ SIRKIR
dj SIRKIR

vinyl partyxavier baumaxa


Po dvou letech vydává XAVIER BAUMAXA nové cd s názvem PIJANO!

Složili se mu na něj opět věrní fanoušci. Jak název napovídá, bude to cele o alkoholu...a o pianu..:))

Xavi přijede do Plzně představit desku s celou partou a dojde i na staré hity. (Pažitka? Nechte se překvapit!)

Kapela ve složeni:
Pavel Bady Zbořil - bicí
Rasťo Uhrík - kontrabas
Miroslav Lacko - Piano
Jan J.J. Jirucha - trombon
Xavi - guit., voc., ukulele.

Kapitan Demo 4


Po velkém úspěchu alba Okamžitě odejdi do svého pokoje…, které vyneslo Demovi andělskou nominaci na album roku v kategorii hip hop, přichází jeho dlouhoočekávaný nástupce Bez klobouku Boss.

Album se tentokrát točilo převážně v Demově domovském Ulánbátaru, ale také třeba na Pražském hradě, kde si italsko-český multimilionář na pár dní zarezervoval celý Vladislavský sál kvůli speciální akustice.
Nakonec se tam prý točilo jen jedno sólo na trumpetu, protože ostatní podle slov mistra bylo ‘moc hnědý’.
O nahrávce kolují zvěsti, že o ní mají zájem velké zahraniční labely a to bez toho, aby jí někdo vůbec slyšel.
O Demovi a jeho teamu je také známo, že ačkoliv se mu v jeho ropném businessu velmi daří a patří mezi sortu nejbohatších mužů světa, v hudbě rád začíná pořád od začátku a tak má třeba speciální team na umazávání views na youtube a tak i jeho největší hity ( jako např. Láska, pokora a sluníčko, Ovce nebo Klient), které dnes už zlidověly, mají maximálně 200.000 views každý.

Album je celkově tvrdší, vyzrálejší a pestřejší než jeho dva předchůdci a více prostoru na něm dostali i Demovi kumpáni Givi Kross a ProGram.

film-director


Vstup 50,- / Bar pochopitelně otevřen

aristone miskechova


Ona má za sebou duet s Xindlem X Cudzinka v tvojej zemi a úspěšně přijatý debut Schizofrenik optimista, on zase jeden ze současných nejhranějších rádiových singlů Fire Inside nebo vítězství v hitparádě americké stanice MTV U. Nyní čeká Mirka Miškechová a Peter Aristonespolečné turné po Česku. Zatímco Mirka vystoupí sama s akustickou kytarou, Petera doprovodí celá kapela.

Peter Aristone
GOLD https://www.youtube.com/watch?v=VnbqIh4OU74
FIRE INSIDE https://www.youtube.com/watch?v=YBiml4pzEKk

Mirka Miškechová
MARY https://www.youtube.com/watch?v=_DAropeFXVQ
CUDZINKA V TVOJEJ ZEMI https://www.youtube.com/watch?v=Y5AGJiya-UY

Korben Dallas promo foto


Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roce 2010. Její debutové album Pěkné cesty (2011), které vzniklo jako živá nahrávka z koncertu, bylo nominován na Radio Head Awards v kategorii album roku.  Výrazněji se kapela prosadila s druhým albem Karnevalová vrána, které vyšlo  v roce 2013 ve vydavatelství Slnko Records. Karnevalová vrána se dostala na první příčku v albovém žebříčku české verze iTunes i Spotify, a na Radio Head Awards 2013 získali Korben Dallas ceny za nejlepší album, singl (Otec) a nejlepší koncertní kapelu. V roce 2014 skupina vydala třetí album Banská Bystrica.

Korben Dallas rádi spolupracují  i s jinými hudebníky a skupinami. V relaci Rádia_FM se představili se speciálním hostem Andrejem Šebanem. V Česku i na Slovensku  odehráli sérii společných koncertů s kapelou Zrní a s Janou Kirschner nahráli duet Spolu. Na festivalu Viva Musica! a později i na festivalu Pohoda se představili v doprovodu symfonického orchestru. Projekt Korben Dallas Symphony byl zaznamenán na albu Kam jdeme (2015), na kterém ve skladbě Sen hostuje i  Aneta Langerová. Kapela si zahrála na mnoha předních českých  a slovenských festivalech, jako jsou Pohoda, Colours of Ostrava, Rock for People nebo Grape.

Juraj Benetin - kytara, zpěv

Lukáš Fila - baskytara

Ozo Guttler - bicí

DROPICAL


Koncept večírku zaměřující se na klubovou hudbu, snoubící aktuální hutnej zvuk okořeněný divokym temperamentem exotických krajů z různých koutů světa!

Pozvání přijal jeden z kmotrů a protagonistů těchto žánrů u nás - Dj BABYLON ROCKER. Technicky nadaný selektor, který má za sebou slušnou historii na hudební scéně. Svoje skills předvedl na festivalech jako Let It Roll, Real Beat, Mighty Sounds a hrál po boku uznávaných zahraničních jmen jako Major Lazer, Beenie Man, Symbiz Sound, Ackeejuice Rockers a dalších. Zúčastnil se několika hudebních clashů a osvědčil se také jako ostřílený promotér nespočetně akcí. Spolu s Praggatronik Crew objel desítky klubů a zorganizoval v tuzemsku shows spousty zahraničních umělců. Jako jeden z aktuálně rezidentních djs pražského Chapeau Rouge spoluorganizuje pravidelné večírky s názvem "MOOMBAH WHAAT?" na kterých hostí neoposlouchaná jména z čech i zahraničí.

Místní djs, kteří zaujmou místo na lineupu budou INHALERS - nadaná dvojice multižánrových a inovativních soundmakerů, sledujících aktuální trendy EDM a djingu jako takového. Vyznavače tvrdších subžánrů bass music vyšťaví nekompromisní kráječ - YNE66683 a v neposlední řadě doplní harmonogram KINGJABBA - milovník progresivního zvuku, kladoucí důraz na kořeny muziky, z kterých čerpá inspiraci a vzájemně tyto vlivy ve svých mixech kombinuje.

BABYLON ROCKER A.K.A. B ROCKA
https://www.facebook.com/DJ-Babylon-Rocker-136180643315/

INHALERS
https://www.facebook.com/inhalersofficial/?fref=ts

YNE66683
https://www.facebook.com/yne66683/?fref=ts

KINGJABBA
https://www.facebook.com/kingjabbadj/?fref=ts