PROGRAM

23. 4.
Úterý
19:00
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky...

pub
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky témat. Otestujte své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa. Zjistěte jak dobře jste dávali pozor ve škole. Doveďte si různorodý tým, vaše šance na vítězství se tím významně zvýší.

24. 4.
Středa
20:00
HIGH FIVE & OUT OF SILENCE & IAN

Tahle trojice kapel vám naservíruje kombinaci indie – rock – acoustic – popu!

High five
HIGH FIVE & OUT OF SILENCE & IAN

Tahle trojice kapel vám naservíruje kombinaci indie – rock – acoustic – popu!

25. 4.
Čvrtek
19:00
Studentský festival LÁSKYPLNO / Cold Meat Party / Good Times Only / Holy Crab

Druhý roční festivalu studentského umění nabídne koncert kapel: Cold Meat Party / Good Times Only / Holy...

laskyplno II
Studentský festival LÁSKYPLNO / Cold Meat Party / Good Times Only / Holy Crab

Druhý roční festivalu studentského umění nabídne koncert kapel: Cold Meat Party / Good Times Only / Holy Crab

26. 4.
Pátek
20:00
POP’S after party PANTHER49 & MARTIN SVÁTEK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80 tých a 90tých let. Na koncertech tak můžete...

pops 4
POP’S after party PANTHER49 & MARTIN SVÁTEK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80 tých a 90tých let. Na koncertech tak můžete slyšet hity Michaela Jacksona, Depeche Mode, Phila Collinse a dalších. Tato formace byla založena v roce 2010 kolem charismatického zpěváka Filipa Nováčka, známého např. z Pilsen Queen Tribute Band a dalších. Ačkoliv tato skupina existuje teprve krátce, její sestava napovídá, že nejde o žádné nováčky, nýbrž o ostřílené muzikanty.. after party PANTHER49 & MARTIN SVÁTEK

26. 4.
Pátek
22:30
PANTHER 49 & MARTIN SVÁTEK

black music

hudba 11
PANTHER 49 & MARTIN SVÁTEK

black music

27. 4.
Sobota
22:30
djs MAJKL & LITO (nl)

reMix by Dj Majkl a tentokrát i s holandským hostem ;)

woman
djs MAJKL & LITO (nl)

reMix by Dj Majkl a tentokrát i s holandským hostem ;)

30. 4.
Úterý
20:00
ELECTRONIC WITCHCRAFT

Přehlídka toho nejzajímavějšího z českých experimental / electronic / noise lesů a hájů okořeněná návštěvou z US,...

Wichcraft
ELECTRONIC WITCHCRAFT

Přehlídka toho nejzajímavějšího z českých experimental / electronic / noise lesů a hájů okořeněná návštěvou z US, speciálním hostem tohoto čarodějného večera, multiinstrumentalistkou Nordra. Doprovázet jí budou V0nt, Kult Masek, Nbdy, Koroze, Jáchym Vágner, Cry of humans a možná přijde i kouzelník.

3. 5.
Pátek
21:00
ROCKY LEON (us/at) + Baloňák

Jedinečná a energická one man show u které když zavřeš oči, uvidíš celou kapelu! Tenhle pohodář s...

rocky-leon 2
ROCKY LEON (us/at) + Baloňák

Jedinečná a energická one man show u které když zavřeš oči, uvidíš celou kapelu! Tenhle pohodář s kytarou, ukulele a sadou loopových mašinek je neustále na cestách. Všechno začalo v San Franciscu, kde se narodil rakouské mámě a brazilskému tátovi. Časté pendlování mezi USA a Evropou tak zřejmě způsobilo, že si kočovný život zvolil i jako profesi. V ČR i u nás Plzni je už lidem dobře známý a jeho koncerty praskají ve švech. Baloňák / reagge / ska kapela z Plzně!

15. 5.
Středa
21:00
Jonathan BREE

Jonathan Bree je zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent z Nového Zélandu. Jeho nedávné hudební video „You’re So...

jonathan-bree-2018 FB
Jonathan BREE

Jonathan Bree je zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent z Nového Zélandu. Jeho nedávné hudební video „You’re So Cool“ se stalo hitem YouTube, se svojí novou maskovanou image vytvořil jedinečnou surrealistickou show, při které se nebudete nudit vizuálně, ani hudebně.

SMSTICKET GOOUT
17. 5.
Pátek
22:00
BASS MADNESS / w. Abstrakt Sonance / CAN /

Po 2 letech opět dorazí z Kanady, dj a producent ABSTRAKT SONANCE. Tento neskutečně energický úkaz přináší...

Bass 52019
BASS MADNESS / w. Abstrakt Sonance / CAN /

Po 2 letech opět dorazí z Kanady, dj a producent ABSTRAKT SONANCE. Tento neskutečně energický úkaz přináší ve svých setech mocné basy, meziplanetární dropy a mnoho nového. Je ceněný širokým spektrem interpretů napříč doslova celým světem. Jeho produkce a tracky zaznívají tam ,kam se naše prdele možná nikdy nepodívají… vystupoval již například na festivalech jako jsou Shambhala, Outlook, Bass Coast, Motion Notion, Evolve, Future Forest a mnoho dalších. Jeho sety pravidelně zaznívají na BBC Radio1, 1xtra a Rinse FM.. Klobouk dolů…

26. 6.
Středa
21:00
NEVER SOL & ACUTE DOSE

Omlouváme se, ale koncert je přesunut na 26.6. Snové harmonie synthpopové hudebnice Never Sol přenesou posluchače do...

never sol
NEVER SOL & ACUTE DOSE

Omlouváme se, ale koncert je přesunut na 26.6. Snové harmonie synthpopové hudebnice Never Sol přenesou posluchače do surrealistických krajin vytvořených spletitým vrstvením
zvukových ploch, na kterých elektronický chlad prosvětlují tajuplné vokály. O Acute Dose se mluví jako o velkém příslibu domácí scény a přinejmenším jejich koncerty tyto naděje potvrzují. Brněnská čtveřice žongluje s hudebními škatulkami a vysílá do světa poselství eklektického rockového mišmaše.

SMSTICKET


pops 4


..kteří se již po řadu let objevují na hudební scéně. Za bicí usedl David Švandrlík (Lucie Revival, OKII Band), basové kytary se zhostil Honza “Somy“ Somolík (pražští Gang Ala Basta

Michala Pavlíčka jr., funky skupina Buster Nixon kytaristy a skladatele Vaška Křivance ex Burma Jones
– autora písní jako Samba v kapkách deště apod.), na kytaru Michal Beránek (Six Or Three, OKII Band)
a na klávesy Pavel Polák (ex Boomerang).
Jak

High five


High Five - indie / rock / pop
https://youtu.be/3F9YgrRSiu8

Skupina High Five hraje převážně anglicky zpívaný kytarový indie/pop/rock. Skupina má na svém kontě dvě EP a několik singlů s videoklipy. Některé z nich vyšly na kompilaci D.I.O., tento projekt objevuje nadějné hudební počiny na české hudební scéně.

V roce 2011 kapela vydala 5 ti písňové EP Dear Anna, které pokřtila v Lucerna Music Baru. Videoklipy k albu byly vysílány např. na TV Óčko, MTv Czech, TV Nova, ČT atd. Videoklip k písni Lost years vyhrál divácké hlasování klipové soutěže Výtah na TV ÓČKO.
High Five vystoupili například před floridskou skupinou Boyce Avenue, při jejich pražské zastávce evropského turné, jako host před italskou pop-punkovou legendou Vanilla Sky v rámci jejich turné, na křtu poslední desky skupiny CLOU, nebo jako předkapela slovenské skupiny No Name a Marka Ztraceného.

Out of Silence - rock / indie
https://www.facebook.com/wayoutofsilence/videos/212839369504408/

Je kapela sestavená v roce 2018 zpěvákem a kytaristou Kubou Alexou. Ten si do kapely přizval kamarády působící v kapelách jako Vivien's Shadow, Selfish, Pankix nebo kapela Hrůzy. Skupina zatím vydala první singl z připravovaného EP.

IAN - acoustic / pop
https://youtu.be/kBCZPF5n2f0

Akustický energický projekt vycházející ze směsice songwriting, rock'n'rollu a moderního písničkářství prošel od roku 2013 už nemalou cestu. Po vítězství v YOUTUBE fest v roce 2013 zvládli IAN vydat velmi kladně přijatou desku VOYAGE, tři roky po sobě hrát téměř 100 koncertů, s Digital fever /HEY GIRL/ se jim podařilo nahrát jednu z nejhranějších písní v českém éteru za roky 2015/2016. Kromě cest i po zahraničí (festival RENNES /FR/, SZIGET /HU/) a rotací (ne)přeberným množstvím medií si IAN dvě sezóny vyzkoušeli i baletní prkna se souborem Národního Baletu Brno, kdy doprovázeli baletní představení live a vyprodali dokonce dvě "derniery". Kapela se v roce 2017 věnovala soukromým projektům a v jako první singl z nové "éry" vydala téměř potichu singl /COMA/ a připravuje se na vydání další desky.
Zobra

Wichcraft


NORDRA /us/ - Těžko se jednou větou popisuje co Nordra hraje. Vem si třeba Amon Tobina, trochu Boards of Canada, přimíchej Haxan Cloak, špetku Tima Heckera. Elektronika, beaty a noise, to je návštěva ze Seattlu, jediná žena večera.
https://nordra.bandcamp.com/

V0NT- ebm temnota, split LP s Crevase právě venku. Kupuj a cvič tanec.
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/v0nt-crevasse-split-lp

KULT MASEK - dungeon synth guru lásky / Nusle
https://kultmasek.bandcamp.com/

NBDY - kamikaze cut up dynamic bordel. Refrén je tabu.
https://korobushka.bandcamp.com/album/s-kkikangas-nbdy-split

KOROZE - drone karpatskýho jeskynního muže
https://koroze.bandcamp.com/

JÁCHYM VÁGNER - harsh noise válečník, atentátník na ušní bubínky
https://jachymvagner.bandcamp.com/

CRY OF HUMANS - žádný melodie,jen škrtnutý noty
https://cryofhumans.bandcamp.com/

Bass 52019


ako support vystoupí démon pražského podsvětí GORY RUFFIAN. Jako další se předvede ztracený holandský syn KINGJABBA, který je tu na skok ale tuhle párty si nenechá uniknout. Král je zpět. YNE66683 inventář... a zlý kluk ZLEJDILDO co už prej nehraje a pokaždý, když si za to stoupne všichni paří, protože jeho selekce... pfffffff...