PROGRAM

17. 10.
Čvrtek
20:00
Monster tour 2019 – MANIAC & ŠTĚPÁN SOUKUP + speciální host MILOŠ NOVOTNÝ, ZÁSADNÍ ZMĚNA

Monster tour 2019. Zveme Vás na koncert pražských MANIAC & ŠTĚPÁN SOUKUP. Jako hosté vystoupí domácí ZÁSADNÍ ZMĚNA a MILOŠ...

Maniac II
Monster tour 2019 – MANIAC & ŠTĚPÁN SOUKUP + speciální host MILOŠ NOVOTNÝ, ZÁSADNÍ ZMĚNA

Monster tour 2019. Zveme Vás na koncert pražských MANIAC & ŠTĚPÁN SOUKUP. Jako hosté vystoupí domácí ZÁSADNÍ ZMĚNA a MILOŠ NOVOTNÝ.

120/150 Kč
18. 10.
Pátek
22:30
dj LPD

ClubUrbanMusicEveryTime

lpd
dj LPD

ClubUrbanMusicEveryTime

18. 10.
Pátek
20:00
JAMES COLE LIVE / zrušeno

Omlouváme se, ale koncert je pro tentokrát zrušen. Vstupné bude vráceno zpět na účet. Legendární rapper James...

James Cole
JAMES COLE LIVE / zrušeno

Omlouváme se, ale koncert je pro tentokrát zrušen. Vstupné bude vráceno zpět na účet.
Legendární rapper James Cole se vrací do Plzně se svou Stanley Kuffenheim show! Spolu s ním i dvorní DJ RISTO 238 ????

190/250 Kč
19. 10.
Sobota
22:30
dj MAGI

breakbeat / hip hop / electroswing / latino / reggae / d&b

hudba 4
dj MAGI

breakbeat / hip hop / electroswing / latino / reggae / d&b

19. 10.
Sobota
19:30
Benefiční koncert pro Festinu

Můžete se těšit na Balkan Party Band, prezentaci našich aktivit a mnoho dalšího! Přijďte a zvěte své přátele,...

FESTINA
Benefiční koncert pro Festinu

Můžete se těšit na Balkan Party Band, prezentaci našich aktivit a mnoho dalšího! Přijďte a zvěte své přátele, prosíme. Výtěžek ze vstupného půjde na podporu volnočasových aktivit pro lidi na vozíku pořádaných spolkem Festina lente :-)

https://www.facebook.com/Balkan-Party-Band-1613211252071027/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser

21. 10.
Pondělí
19:00
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky...

pub
PUBQUIZ

Nalijte si to do hlavy trochu jinak! :) 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky témat. Otestujte své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa. Zjistěte jak dobře jste dávali pozor ve škole. Doveďte si různorodý tým, vaše šance na vítězství se tím významně zvýší.

23. 10.
Středa
20:30
HIBAJ

Kapela hrající hudbu svých favorizovaných skupin a muzikantů (Eric Clapton, Dire Straits, Tom Petty, Sting, Santana, Muddy...

HIBAJ 3
HIBAJ

Kapela hrající hudbu svých favorizovaných skupin a muzikantů (Eric Clapton, Dire Straits, Tom Petty, Sting, Santana, Muddy Watters, Chris Rea, Robben Ford, Peter Gabriel, R.E.M., Bruce Springsteen, Jonny Lang, Robben Ford atd.). Cílem kapely není vytvořit exaktní repliky těchto písní, ale především si dobře a s chutí zahrát a předat publiku dobrou náladu.

24. 10.
Čvrtek
21:00
VENTOLIN

Ventolin je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety a člena divadla Nejhodnější Medvídci. Vznikl v...

ventolin 2019
VENTOLIN

Ventolin je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety a člena divadla Nejhodnější Medvídci. Vznikl v roce 2007 jako boční „odpočinkový“ projekt, velmi záhy se však dostal do povědomí na místní klubové scéně. K živému hraní používá staré samplery, analogové syntezátory a archaické drummachiny. Je milovníkem primitivního zvuku detroitského techna a italského a indického disca z 80. let. Přitahuje ho analogová rozladěnost, šum, rozkolísanost a nedokonalost. David Doubek přednáší kulturní antropologii na Karlově Univerzitě.

220/250/280 Kč
25. 10.
Pátek
20:00
POPs & after party dj MARTIN SVÁTEK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80. a 90. let. Na koncertech tak můžete slyšet...

pops 5
POPs & after party dj MARTIN SVÁTEK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80. a 90. let. Na koncertech tak můžete slyšet hity George Michaela, Depeche Mode, Phila Collinse a mnoho dalších. .. after party DJ Martin Svátek

26. 10.
Sobota
22:30
Clubbing by djs LITO (NL) & MAJKL

reMix by Dj Majkl a tentokrát i s holandským hostem ;)

woman
Clubbing by djs LITO (NL) & MAJKL

reMix by Dj Majkl a tentokrát i s holandským hostem ;)

26. 10.
Sobota
20:00
ONDŘEJ PIVEC ORGANIC QUARTET

Anděly ověnčený Organic Quartet v čele s Grammy oceněným Ondřejem Pivcem se vrací do Anděl Café Music...

Onderej Pivec
ONDŘEJ PIVEC ORGANIC QUARTET

Anděly ověnčený Organic Quartet v čele s Grammy oceněným Ondřejem Pivcem se vrací do Anděl Café Music Baru! Organic Quartet je pevně ukotvené souhvězdí českého jazzového nebe. Doba svitu jazzového kvarteta je přímo úměrná přítomnosti jejího lídra Ondřeje Pivce v Čechách. Ten se totiž po deseti letech strávených v USA stal americkým občanem a většinu profesního života tráví na cestách po boku amerického zpěváka Gregory Portera. Organicu, své první kapele, však zůstal vždy věrný a využívá každé příležitosti si se svými hudebními přáteli zahrát.

280/330 Kč
SMSTICKET
28. 10.
Pondělí
20:00
Biograf: PARAZIT

Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek....

parazit
Biograf: PARAZIT

Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction. Drama / Komedie / Thriller // Jižní Korea, 2019, 132 min

80, Kč
29. 10.
Úterý
20:30
ÇUB (Francie)

Šílená electro math rock techno kapela z Francie. V jerjich hudbě je mnoho rozdílných vibrací a vlivů....

ÇUB (Francie)

Šílená electro math rock techno kapela z Francie. V jerjich hudbě je mnoho rozdílných vibrací a vlivů. Nikdo tomu nerozumí, ale všichni to milují!

30. 10.
Středa
21:00
BERT & FRIENDS / Tour 2019

Po roce v Andělu; a s novým EP // BUDE UŽ BRZO! // Přijdou všichni naši friends, včetně...

Bert
BERT & FRIENDS / Tour 2019

Po roce v Andělu; a s novým EP // BUDE UŽ BRZO! // Přijdou všichni naši friends, včetně Admirála, kakadua Stevea, Luboše Luxátora, přijď se seznámit!

160/200 Kč
1. 11.
Pátek
20:00
MINUS 123 MINUT

-123min. přijedou do Plzně s novou deskou LES! Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. LES vyšel...

minuty maly
MINUS 123 MINUT

-123min. přijedou do Plzně s novou deskou LES! Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. LES vyšel v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině! Album je hudební bonboniérou, v níž se mísí soul, alternativa, rock, pop, ethno, nová hudba a funk.

250/290 Kč


ventolin 2019


Ventolin je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety a člena divadla Nejhodnější Medvídci. Vznikl v roce 2007 jako boční „odpočinkový“ projekt, velmi záhy se však dostal do povědomí na místní klubové scéně. K živému hraní používá staré samplery, analogové syntezátory a archaické drummachiny. Je milovníkem primitivního zvuku detroitského techna a italského a indického disca z 80. let. Přitahuje ho analogová rozladěnost, šum, rozkolísanost a nedokonalost. David Doubek přednáší kulturní antropologii na Karlově Univerzitě.

minuty maly


-123min. přijedou do Plzně s novou deskou LES!

„Album je příběhem přátelství, které v Minutách máme,” říká frontman Zdeněk Bína.

Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. LES vyšel v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině! Album je hudební bonboniérou, v níž se mísí soul, alternativa, rock, pop, ethno, nová hudba a funk.

LES vznikl v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci "Minuty" přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

Velkým překvapením pro posluchače je i radikální změna, kterou tvoří texty v českém jazyce. Avšak hudebně nová nahrávka navazuje na „Minuty“ tak, jak je známe.

-123min. vydali v letech 1996 – 2009 šest alb a v roce 1999 získali Cenu Anděl za Objev roku. Kapela tehdy hojně koncertovala v zahraničí, například v Holandsku, Belgii, Anglii, Polsku, na Ukrajině, Slovensku, v Americe, Francii a dalších. Za léta působení se stala na naší hudební scéně doslova kultovní skupinou. Její největší síla spočívá především v živých energických koncertech, jež jsou z velké části tvořeny improvizací.

Formaci tvoří trio vysoce respektovaných muzikantů: Zdeněk Bína (zpěv, kytara), Fredrik Janáček (basa) a Dano Šoltis (bicí).

parazit


Černá komedie režiséra Bong Joon-hoa (SnowpiercerOkja) sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.(Aerofilms)

Drama / Komedie / Thriller // Jižní Korea, 2019, 132 min

Režie:  Pon Džun-ho
Hrají:
 Kang-ho SongSeon-gyoon LeeYeo-jeong JoHye-jin JangWoo-shik ChoiSo-dam ParkMyeong-hoon ParkSeung-min Hyeon

Promítáme v 1.patře naproti Café Regner v naší Konferencimr!
Občerstvení si můžete donést z kavárny od naproti.. ;)

Maniac II


MANIAC / PRAHA
FB: www.facebook.com/maniac.maniac
YT: www.youtube.com/channel/UCJBJuaicxgkRhWgvoGqFEEA
www.kapelamaniac.cz

NÁHODNÝ VÝBĚR / SOBĚSLAV
FB: www.facebook.com/NahodnyVyber
YT: www.youtube.com/channel/UCltmmFygCCr4J0fjBwi94lw
www.nahodnyvyber.cz

ZÁSADNÍ ZMĚNA / PLZEŇ
FB: www.facebook.com/zasadnizmena/
YT: www.youtube.com/channel/UCcj64VmF0WPRomIxWu1RWbQ

Bert


https://www.youtube.com/watch?v=tLN3cZbFBxg

https://www.youtube.com/watch?v=GG1UnQA0rdk

Onderej Pivec


Anděly ověnčený Organic Quartet v čele s Grammy oceněným Ondřejem Pivcem se vrací do Anděl Café Music Baru!

Organic Quartet je pevně ukotvené souhvězdí českého jazzového nebe. Doba svitu jazzového kvarteta je přímo úměrná přítomnosti jejího lídra Ondřeje Pivce v Čechách. Ten se totiž po deseti letech strávených v USA stal americkým občanem a většinu profesního života tráví na cestách po boku amerického zpěváka Gregory Portera. Organicu, své první kapele, však zůstal vždy věrný a využívá každé příležitosti si se svými hudebními přáteli zahrát.

Jazzové hvězdy večera budou: Ondrej Pivec – klávesy, Libor Šmoldas – guitar, Jakub Dolezal – sax, Tomas Hobzek – drums. Těšit se můžete na skladby z posledního alba Terms and Conditions Apply, ale i starší publikem milované kousky z alb předešlých (a Anděly doceněných!).