PROGRAM

24. 10.
Úterý
21:00
SHILPA RAY (usa)

Drobná indická skladatelka z Brooklynu vystupuje ozbrojena harmoniem (to je ta divná krabice s měchy, postavená na...

shilpa
SHILPA RAY (usa)

Drobná indická skladatelka z Brooklynu vystupuje ozbrojena harmoniem (to je ta divná krabice s měchy, postavená na pódiu), má ostrý jazyk a feministických komentářů na rozdávání. Odmítá si na cokoli hrát. Přízeň českého publika si vybojovala už jako předskokanka Nicka Cavea. Její nejzajímavější zbraní je hlas: zastřený hutný chraplák mocného kalibru!!

25. 10.
Středa
21:00
CHUŤ + hosté

Plzeňská parta CHUŤ ráda ochutnává a především ráda mlsá. Už 10 let!! ;) Snad proto se nezabydlela...

chut 4
CHUŤ + hosté

Plzeňská parta CHUŤ ráda ochutnává a především ráda mlsá. Už 10 let!! ;) Snad proto se nezabydlela v žádném vyhraněném žánru, neustrnula ve stojatých vodách jedné „škatulky“ a zachovala svou muziku pestrou i textařsky zábavnou.

100 Kč
26. 10.
Čvrtek
21:00
MUCHA

Brněnská pseudo-punková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým...

Mucha
MUCHA

Brněnská pseudo-punková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Kapela vydala tři alba. Slováckou Epopej (2013) a Josefene (2014) a loni Nána.

160/200 Kč
27. 10.
Pátek
22:00
djs TUZEX & BARLOW / ROCK IS DEAD

Presented by TUZEX & BARLOW Jak asi může dopadnout setkání hudebníka libujícího si v temných a tvrdších...

tuzex 2
djs TUZEX & BARLOW / ROCK IS DEAD

Presented by TUZEX & BARLOW Jak asi může dopadnout setkání hudebníka libujícího si v temných a tvrdších záležitostech a selektora, který má slabost pro neznámé nebo časem zaváté hitovky? Zkrátka party, která Vám nabídne pestrý hudební mix – především alternativních věci, které dle našeho názoru stojí za Vaší pozornost!

28. 10.
Sobota
22:00
MANAWORLD djs

Manaworld DJs jsou Dj At Work a Dj Mojjo z agentury Manaworld Creative. Oba DJs hrají také...

manaworld
MANAWORLD djs

Manaworld DJs jsou Dj At Work a Dj Mojjo z agentury Manaworld Creative. Oba DJs hrají také ve skupině 100°C. Jejich společný set je mixem různých hudebních stylů a vystoupení dotváří kreativní videoprojekce…

30. 10.
Pondělí
19:00
ČÍTÁNÍ LIDU / Můj život s.. SE STRACHEM

Čtení ze zajímavých knih. Tentokrát o strachu..

ČÍTÁNÍ LIDU / Můj život s.. SE STRACHEM

Čtení ze zajímavých knih. Tentokrát o strachu..

31. 10.
Úterý
20:00
iShorts / Monster kabaret

iShorts; Monster kabaret // Krev bude. Stejně jako řev, monstra, psychopati, ale taky trochu zvrácená sranda. Přece...

iShorts_horor
iShorts / Monster kabaret

iShorts; Monster kabaret // Krev bude. Stejně jako řev, monstra, psychopati, ale taky trochu zvrácená sranda. Přece bychom vás nepřipravili o každoroční degustační menu haloweenského děsu, iShorts; Monster kabaret se vrací! (ďábelský smích).
Tak přijďte a jako každý rok. Více info na www.iShorts.cz

70,- Kč
31. 10.
Úterý
21:30
ZAUM (can) & FIREBREATHER (swe)

Po cca 2 letech se znovu podařilo ulovit na jejich cestě evropou kanadské psych doom duo Zaum,...

Zaum
ZAUM (can) & FIREBREATHER (swe)

Po cca 2 letech se znovu podařilo ulovit na jejich cestě evropou kanadské psych doom duo Zaum, kterým budou dělat společnost Firebreather ze Švédska a možná ještě jedna kapela, která se nebude bát vystoupit během halloweenského večera, který zakončí místní temnošňůru a co bude pak se uvidí ;-)

1. 11.
Středa
21:00
VENTOLIN + Johuš Matuš

Živý elektronický hudební projekt, one man krabičkový band a hilarious live show. Projekt vznikl v roce 2007...

Ventolin
VENTOLIN + Johuš Matuš

Živý elektronický hudební projekt, one man krabičkový band a hilarious live show. Projekt vznikl v roce 2007 jako experiment s živým hraním elektroniky mimo laptopy a počítače. Ventolin hrál na všech možných akcích, festivalech a koncertech spolu s MidiLidi, Kazety, Presets, Modeselector, a spoustou dalších.

2. 11.
Čvrtek
21:00
THE DOZEN STREET & Yakomakuya

Chystame pro vas dalsi velmi kvalitni koncert, tentokrat zahraji The Dozen Street spolecne s brilantni prazskou kapelou,...

dozen street
THE DOZEN STREET & Yakomakuya

Chystame pro vas dalsi velmi kvalitni koncert, tentokrat zahraji The Dozen Street spolecne s brilantni prazskou kapelou, ktera zatim zverejnila jen sve pracovni fun jmeno „Yakomakuya“ (vypada to, ze kluci podnikli dobrodruzne cesty po Asii, ale ta informace zatim neni nijak podlozena).

6. 11.
Pondělí
19:00
PUBQUIZ

Pivo a Quiz. Nalijte si to do hlavy trochu jinak! 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, stovky...

PUBQUIZ

Pivo a Quiz. Nalijte si to do hlavy trochu jinak! 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, stovky témat

7. 11.
Úterý
Soukromá akce

Soukromá akce
8. 11.
Středa
21:00
Adrian T.Bell

Rodák z anglického Newcastlu s charakteristickým hlasem vydal v roce 2013 svou první sólovou desku s názvem...

Adrian 3
Adrian T.Bell

Rodák z anglického Newcastlu s charakteristickým hlasem vydal v roce 2013 svou první sólovou desku s názvem Different World. 20. února 2016 vydal druhé sólové album s názvem Night and Day. “Chtěl jsem napsat album, které by bylo temné a tísnivé, caveovské. Mám-li ale být upřímný, tak jsem po natáčení zjistil, že mi na něm zase probublává radost ze života,“ říká Adrian T. Bell ke své druhé desce. Ta vznikla během…

9. 11.
Čvrtek
21:00
APE TOWN

APE town
APE TOWN
11. 11.
Sobota
22:30
NA ZDRAVÍ MOVEMBERU & djs MÁRA a HOFFEE

Přijďte, stejně jako loni, předloni.. podpořit dobrou věc! MO drink / Bezva tombola / Profi nalíčené kníry a oholení...

NA ZDRAVÍ MOVEMBERU & djs MÁRA a HOFFEE

Přijďte, stejně jako loni, předloni.. podpořit dobrou věc! MO drink / Bezva tombola / Profi nalíčené kníry a oholení pánové od DESIGN BLOCK / Hromada fajnový hudby od dj MÁRA a dj HOFFEE / Výtěžek jde na konto MOVEMBER! / V předešlých letech jsme/jste přispěli k výraznému úspěchu v rámci České republiky! Zopakujeme to?! ;)

11. 11.
Sobota
20:00
Martina Trchová Trio v rámci Plzeňského literárního fest.

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, hladivý tón kontrabasu a pestrá rytmika. To vše...

Martina
Martina Trchová Trio v rámci Plzeňského literárního fest.

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, hladivý tón kontrabasu a pestrá rytmika. To vše je Martina Trchová & Trio, které hraje vlastní tvorbu s Martininými texty a aranžemi na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Texty mapují hloubku lidské duše, ale křehké výpovědi střídají i texty chrlené s hiphopovou kadencí. Martina Trchová a Trio jsou držitelé žánrové ceny Anděl 2016.

13. 11.
Pondělí
20:00
Andělský BIOGRAF / Komorná

Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko...

komorná-2016
Andělský BIOGRAF / Komorná

Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui, ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést. Dobře promyšlený plán ale..

70,- Kč
14. 11.
Úterý
21:00
BLUES NOT DEAD

Nový projekt Jana Lichtenberga, Michala Šindeláře a Marka Abraháma. Působili a působí společně i nespolečně v kapelách...

blues not dead
BLUES NOT DEAD

Nový projekt Jana Lichtenberga, Michala Šindeláře a Marka Abraháma. Působili a působí společně i nespolečně v kapelách Seventh Passion, X-cover, Fleret, Katapult, Michal Šindelář Trio, Stroy, Kamil Střihavka, Hruškowicz a ještě asi v pár dalších..

15. 11.
Středa
21:00
KATARZIA & band

Katarzia je pseudonym a projekt okouzlující slovenské písničkářky Katariny Kateřiny Kubošiové, žijící v Praze. Její písně jsou...

Katarzia
KATARZIA & band

Katarzia je pseudonym a projekt okouzlující slovenské písničkářky Katariny Kateřiny Kubošiové, žijící v Praze. Její písně jsou charakteristické otevřeně pojmenovanými momenty a příběhy z dnešních životů a vztahů. Nedávno vydala v slovenském vydavatelství Slnko records druhé album „Agnostika“, na kterém navazuje na předešlou tvorbu debutového alba „Generácia Y“, obohacenou o skvělou kapelu. V Anděl Music Baru ji budete moci slyšet opět hrát s celou sestavou.

190/250 Kč
16. 11.
Čvrtek
21:00
KVĚTY

Skupina KVĚTY existuje už od začátku tohoto tisíciletí. Po celou dobu se výrazně měnil její zvuk. Počínaje...

Kvety (2)
KVĚTY

Skupina KVĚTY existuje už od začátku tohoto tisíciletí. Po celou dobu se výrazně měnil její zvuk. Počínaje rokem 2016 hraje v nové sestavě, zaměřené více na elektroniku. Ačkoliv je experimentální a hledačská, počet jejích posluchačů se rozrozstl do velmi širokého spektra. Oceňovány jsou silné texty, aranžérská barevnost, brilatní výtvarné řešení obalů desek, živelné koncerty a přítomnost humoru.

21. 11.
Úterý
20:00
iShorts

iShorts promítáme v 1.patře naproti Café Regner!!

grafika1
iShorts

iShorts promítáme v 1.patře naproti Café Regner!!

70,- Kč
22. 11.
Středa
20:00
SLAM POETRY EXHIBICE

Poezie okamžiku, poezie naživo v Andělovi!

slam
SLAM POETRY EXHIBICE

Poezie okamžiku, poezie naživo v Andělovi!

150 Kč
23. 11.
Čvrtek
21:00
PETER ARISTONE & JAKUB ONDRA

Peter Aristone je slovenský hudebník a písničkář žijící v Praze. Jeho singly Gold a Fire Inside bodovaly...

Aristone
PETER ARISTONE & JAKUB ONDRA

Peter Aristone je slovenský hudebník a písničkář žijící v Praze. Jeho singly Gold a Fire Inside bodovaly v českých rádiích, kde se dostaly do dvacítky nejhranějších singlů, letošní podzim se nese ve znamení nového EP Happiest Accidents.
Jakub Ondra je zřejmě nejvýraznějším českým umělcem, který vzešel z buskingu – hraní na ulici. Jakub vydal již několik úspěšných singlu, které se vždy dostaly mezi dvacítku nejhranějších v českém éteru a jeho videa na youtube mají milionová shlédnutí.

28. 11.
Úterý
21:00
NA ROZCESTÍ

Pozvolna nemládnoucí zadumaná šestice kamarádů Na rozcestí stojí, stejně jako jejich domovská scéna, na soutoku několika hudebních...

na rozcesti
NA ROZCESTÍ

Pozvolna nemládnoucí zadumaná šestice kamarádů Na rozcestí stojí, stejně jako jejich domovská scéna, na soutoku několika hudebních stylů.

29. 11.
Středa
21:00
PAVEL CALLTA

Pavel Callta je jedním z nejúspěšnějších mladých umělců současnosti. Debutová deska “Momenty” na nichž se objevily hity...

Callta
PAVEL CALLTA

Pavel Callta je jedním z nejúspěšnějších mladých umělců současnosti. Debutová deska “Momenty” na nichž se objevily hity jako “Terapeut”, “Zrzka” nebo “Depka” přinesly Pavlovi velký nárust popularity a pomohli k tomu, aby se zařadil mezi nejvyhledávanější české mladé umělce. Svou autorskou desku pokřtil Pavel před vyprodaným Lucerna Music Barem, kmotrou se stala Lucie Bílá. Posledním velmi úspěšným počinem byl singl “Píšem si svůj sen” , v němž hostuje Leoš Mareš.

30. 11.
Čvrtek
21:00
WWW Neurobeat Evolution Tour

WWW Neurobeat feat. Fajt ve složení Ondřej Sifon Anděra, Lubomír Typlt, Milesa Zrnić Anděra, Pavel Fajt právě...

www 5
WWW Neurobeat Evolution Tour

WWW Neurobeat feat. Fajt ve složení Ondřej Sifon Anděra, Lubomír Typlt, Milesa Zrnić Anděra, Pavel Fajt právě teď tvoří nové skladby pro další album. Než bude deska vypuštěna do světa, kapela se rozhodla vyrazit na pilotní tour – WWW Neurobeat Evolution Tour. Koncertní cesta s hrou nových skladeb. První setkání s živlem publika prověří, jak a kde si stojí – běží – plavou – letí, nebo kam dál by se ještě mohly vydat. Koncertní program kapely je v pohybu. Přijďte a prozkoumejte patra nově rostoucího stromu na WWW Neurobeat Evolution Tour.chut 4


V míchání rozličných stylů, crossoveru, dokážou od základového pop-rocku plynně přecházet do rozličných poloh, pojítkem je český zpěv a pohodová klubová atmosféra.

Hudebníci pracují se styly ROCK, POP, FUNK, REGGAE, HC, TECHNO.

Honza Krček - zpěv, klávesy
Štěpán Albrecht - kytara, zpěv
Honza Bureš - baskytara
Jarda Minář - bicí (host)

www 5


WWW Neurobeat feat. Fajt ve složení Ondřej Sifon Anděra, Lubomír Typlt, Milesa Zrnić Anděra, Pavel Fajt právě teď tvoří nové skladby pro další album. Než bude deska vypuštěna do světa, kapela se rozhodla vyrazit na pilotní tour - WWW Neurobeat Evolution Tour.

Koncertní cesta s hrou nových skladeb. První setkání s živlem publika prověří, jak a kde si stojí - běží - plavou - letí, nebo kam dál by se ještě mohly vydat.

Koncertní program kapely je v pohybu.

Přijďte a prozkoumejte patra nově rostoucího stromu na WWW Neurobeat Evolution Tour.

Adrian 3


Rodák z anglického Newcastlu s charakteristickým hlasem vydal v roce 2013 svou první sólovou desku s názvem Different World.

20. února 2016 vydal druhé sólové album s názvem Night and Day.
"Chtěl jsem napsat album, které by bylo temné a tísnivé, caveovské. Mám-li ale být upřímný, tak jsem po natáčení zjistil, že mi na něm zase probublává radost ze života," říká Adrian T. Bell ke své druhé desce. Ta vznikla během desetidenního nahrávání v loňském květnu v pražském studiu Faust. Zvuku se znovu ujal britský producent Michael Rendall, který produkoval i předchozí album Different World.

"Chtěl jsem pokračovat v tom pohybu, kterým jsem začal s albem Different World. Zdálo se mi, že existuje ještě hodně nevyužitého potenciálu, který se Michaelovi daří ze mě i z kapely ve studiu dostat. Chtěli jsme se prostě zase zavřít do studia, psát dobrou muziku, bavit se a nenechat se omezovat nějakými žánrovými hranicemi. Chtěli jsme být co nejspontánnější. Ale pokud mezi notami uslyšíte odkazy na Motown, George Harrisona a funk, tak je to dobře – to jsou naše nivelační body. Každopádně jsem se snažil, aby středobodem byla písnička – silná melodie a solidní text; to ostatní už je nadstavba."

Celá deska je výjimečná ve své civilnosti a úpřimnosti.
Adrian T.Bell je také držitelem ceny Apollo & majitelem nezaměnitelného barytonu...

Hudební veřejnost zná Adriana T.Bella především z jeho působení v kapele The Prostitutes.

Poslechnout si co vás na koncertě mimo jiné čeká můžete např. zde:
http://bandzone.cz/adriantbell?at=gig

- videoklip ke shlédnutí:
https://www.youtube.com/watch?v=dxA9jeDAexc

Soundcloud: https://soundcloud.com/adrian-t-bell

Aristone


Dva talentovaní písničkáři a songwriteři se rozhodli vyrazit na společné turné. Kromě talentu je spojuje rovněž fakt, že oba pravidelně koncertují v zahraničí a své písně skládají vyhradně v angličtině.
Peter Aristone je slovenský hudebník a písničkář žijící v Praze. Jeho singly Gold a Fire Inside bodovaly v českých rádiích, kde se dostaly do dvacítky nejhranějších singlů, letošní podzim se nese ve znamení nového EP Happiest Accidents.
Jakub Ondra je zřejmě nejvýraznějším českým umělcem, který vzešel z buskingu - hraní na ulici. Jakub vydal již několik úspěšných singlu, které se vždy dostaly mezi dvacítku nejhranějších v českém éteru a jeho videa na youtube mají milionová shlédnutí.

Jakub Ondra
ON THE MENU: https://www.youtube.com/watch?v=1x4q2Kwd7Dg
EVERY SONG: https://www.youtube.com/watch?v=Xn8NApUQG4o

Peter Aristone
GOLD: https://www.youtube.com/watch?v=VnbqIh4OU74
FIRE INSIDE - https://www.youtube.com/watch?v=YBiml4pzEKk

komorná-2016


Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui, ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést. Dobře promyšlený plán ale začíná hatit vášeň, která mezi dvěma dívkami zahoří. Brzy navíc přestává být jasné, kdo koho ve skutečnosti podvádí. Příběh bestselleru Zlodějka spisovatelky Sarah Waters do japonsko-korejských reálií 30. let 20. století převedl jeden z nejvýraznějších jihokorejských režisérů současnosti Park Chan-wook a vytvořil dynamický thriller plný zvratů prodchnutý podmanivou erotickou atmosférou.

PROČ TENTO FILM?
“Je pravda, že mnoho asijských filmů zatím v Aerofilms svůj domov nenašlo. Kdy jindy jsme se ale měli k dalšímu odhodlat než v okamžiku, kdy mistr Park dokončil svůj očekávaný opus? Intrikářský děj hraný ve slibné sestavě hlavních hrdinů vybíhající na plátno ve složení holka-holka-kluk. Vizuální pastva. Divácky velmi přístupný a vděčný film. Takto bych mohl vypisovat naše důvody dlouho. Ale ještě je tu něco – schválně si zkuste vzpomenout, kdy jste naposledy viděli film s dvojbarevnými titulky?”
Ivo Andrle, Aerofilms

Jižní Korea, 2016
145 min.
Režie: Park Chan-Wook

korejsko-japonská verze
české titulky

iShorts_horor


iShorts; Monster kabaret // Krev bude. Stejně jako řev, monstra, psychopati, ale taky trochu zvrácená sranda. Přece bychom vás nepřipravili o každoroční degustační menu haloweenského děsu, iShorts; Monster kabaret se vrací! (ďábelský smích). Tak přijďte a jako každý rok. Více info na www.iShorts.cz

iShorts; Monster Cabaret
There will be blood. And also screaming, monsters, psychopaths and a sick kind of fun. We would not deprive you of the annual Halloween horror tasting. iShorts, Monster Cabaret is back! Come check it out, like every year. www.iShorts.eu

Zaum


ZAUM /can
psych / doom / sludge / drone / mantra
http://zaum.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/zaumn?fref=ts

Zaum jsou duo z východu se silou egyptských bohů. Kanadská dřevorubecká škola na výletě na blízkém východě. Stylově asi nejvíce podobající OM a Sleep… Znějící jakoby členové zmíněných kapel jammovali uprostřed dun pouště…Mantra, doom, sludge, stoner, drone a ještě znova mantra se jako ozvěna prolíná magickým světem Oracles… Doprovodné zvuky středního východu prosvicují temnotu…Hypnotická síla Tě pomalu svede o několik staletí zpět, nemá cenu utíkat, seš chycenej a pomalým tempem vláčen světem plných písečných bouří... Kromě kytary a bicích Zaum využívají i Sitar, což dělá jejich hudbu ještě více eastern žejo. Je jakýmsi tlukotem srdce kapely, otvírajícím svět Oracles i dalším klasičtějším nástrojům. Zaum mají na kontě další dvě desky a v Plzni je uvidíme podruhé!
https://www.youtube.com/watch?v=XuR3M54qncM
https://www.youtube.com/watch?v=CDm4PrjSMZ4
https://www.youtube.com/watch?v=GZya2lFz1f8

FIREBREATHER /swe
stoner / sludge / psych / metal
https://www.facebook.com/pg/firebreathergbg/
https://soundcloud.com/mattias-noeoejd/sets/ep/s-4CVan

Zbrusunohá kapela, která vzešla z popela doom metalové kapely Galvano a hraje těžkotonážní stoner nebo něco takovýho. Občas můžeš zaslechnout Baroness nebo Kylesu.
https://www.youtube.com/watch?v=BgBMw2o3d2E

Vstup: 130,- a více

Martina


Martina Trchová & Trio – držitelé žánrové ceny Anděl 2016, CD Holobyt

Martina Trchová – zpěv, kytara, kazoo
Patrik Henel – kytary, zpěv
Radomír Polívka – kontrabas
Petr Chlouba – bicí, akordeon

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, hladivý tón kontrabasu a pestrá rytmika. To vše je Martina Trchová & Trio, které hraje vlastní tvorbu s Martininými texty a aranžemi na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Texty mapují hloubku lidské duše, ale křehké výpovědi střídají i texty chrlené s hiphopovou kadencí.

Kapela vydala v tomto složení již dvě alba: Takhle ve mně vyjou vlci (2010, Indies MG) a v loňském roce Holobyt (2016, Indies MG).
Nové album Holobyt přináší 12 hudebně plnokrevných nadžánrových písní. Leitmotivem alba je hledání domova: a to jak domovského místa ve světě, tak uvnitř nás v sobě samých. „To zvláštní slovo holobyt nevnímám skepticky: je to prázdný prostor, který lze znovu zabydlet a vykročit někam dál. I lidem, kteří dávno někde bydlí, se někdy zachce revidovat, kam vlastně patří,” říká.
Všechny texty na albu napsala Martina Trchová, hudba vznikla ve spolupráci Martiny a kytaristy Patrika Henela, aranžmá jsou dílem celé kapely.

Martina Trchová (*1983) se na českých pódiích se pohybuje od svých sedmnácti let. V celostátních soutěžích získala několik ocenění za svou autorskou tvorbu (2001 Folkový kvítek, 2004 autorská i interpretační Porta, 2004 Krteček) a v roce 2005 jí vydavatelství Indies Records vydalo debutové album Čerstvě natřeno. Na své prvotině spolupracovala např. s kontrabasistou Františkem Rabou, akordeonistou Máriem Bihárim, kytaristou Janem-Matějem Rakem, Zdeňkem Vřešťálem či Vítem Sázavským. Stálou souputnicí jí po 10 let byla flétnistka a zpěvačka Karolina Skalníková.

Patrik Henel (*1973) je absolventem kytarové třídy Milana Tesaře na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V kytarovém duu s Jiřím Reitermanem natočil dvě alba, interpretaci renesanční hudby se věnoval v duu s Pavlou Fendrichovou (zpěv), vlastní autorskou tvorbu prezentoval s Barborou Kouklíkovou (zpěv). V současné době se podílí na projektu jazzové hudby se skladatelkou Ivanou Fitznerovou ( Ivana Fitznerová kvintet) a klasické hudby se Simonou Draper a Davidem Wurczelem ( Classic Guitar Band)
Radomír Polívka (*1974) je kontrabasista samorost. Prošel různými žánry v kapelách Musica Budula (folklore-jazz trio), Šantré a Lístek (folk), Ragamala (ambientní improvizovaná hudba).
Petr Chlouba (*1961) je absolvent oboru bicí nástroje na Státní konzervatoři v Praze. Spolupracoval se souborem Agon, s několika symfonickými orchestry, s freejazzovým Trijem a s Originálním pražským synkopickým orchestrem. V současné době je také členem kultovní