PROGRAM

6. 12.
Úterý
19:30
Stand-Up Comedy / VEČERKA: (Tigran & Jirka) ZMĚNA TERMÍNU!

Tigran a Jirka se omlouvají, ale nemohou přijet. Hledáme jiný termín! V první půlce show předvedou čistou...

Comedy club
Stand-Up Comedy / VEČERKA: (Tigran & Jirka) ZMĚNA TERMÍNU!

Tigran a Jirka se omlouvají, ale nemohou přijet. Hledáme jiný termín! V první půlce show předvedou čistou improvizaci. Nemají nic připraveno, komedii tvoří přímo na pódiu při interakci s publikem či mezi sebou. První půlka show je pokaždé jiná a nikdo předem neví, kam povede. Druhá půlka je věnovaná stand-up comedy, kde si Tigran s Jirkou vyzkouší svůj nový materiál

 

 

předpr. 250 Kč
7. 12.
Středa
20:30
PAVEL CALLTA

Pavel Callta patří mezi nejpopulárnější mladé české umělce. Jeho klipy na youtube patří mezi nejsledovanější hudební videa...

Callta Vanocni_tour_2022 FB
PAVEL CALLTA

Pavel Callta patří mezi nejpopulárnější mladé české umělce. Jeho klipy na youtube patří mezi nejsledovanější hudební videa a jeho koncerty se těší skvělé návštěvnosti. Nyní vyráží na Vánoční tour.

350/400 Kč
SMSTICKET
8. 12.
Čvrtek
20:30
DEAF HEART & Malone

Deaf Heart navazují na své jarní tour k desce Curse of the Sophomore Album, která mísí tvrdé...

Deaf Heart 2
DEAF HEART & Malone

Deaf Heart navazují na své jarní tour k desce Curse of the Sophomore Album, která mísí tvrdé kytarové pasáže s minimalistickými beaty, překvapivými rapovýmý úseky i popovými vypalovačkami. Malone umí napsat skvělej propracovanej song, ale maj punkový srdce. Tohle je nebezpečné dobrý kombo.

GOOUT
9. 12.
Pátek
23:00
dj AT WORK (100°C, Manaworld djs)

AtWork
dj AT WORK (100°C, Manaworld djs)
9. 12.
Pátek
20:30
Rhapsody of Bohemia

Kapela vzdávající hold písním legendární kapely Queen! Sestava bývalých členů Pilsen Queen Tribute Band obměněna příchodem nových...

Rhapsody of Bohemia

Kapela vzdávající hold písním legendární kapely Queen! Sestava bývalých členů Pilsen Queen Tribute Band obměněna příchodem nových dvou členů (klávesové nástroje, bicí) s novým konceptem, kdy se neklade hlavní důraz na vizuální stránku, ale na hudební zpracování jednotlivých skladeb a čirou radost z hraní. Snahou je poskytnout posluchačům intenzivní zážitek hudebni nespoutaností, pripomenout a užít si nezapomenutelné písně a přenést energii živých vystoupení na každého návštěvníka koncertu.

10. 12.
Sobota
22:00
BASS MADNESS!

Tak tvůj oblíbenej mejdan je opět zpět ! Ano mnozí z Vás poznali sílu BASS MADNESSu..

BASS MADNESS!

Tak tvůj oblíbenej mejdan je opět zpět ! Ano mnozí z Vás poznali sílu BASS MADNESSu..

12. 12.
Pondělí
20:00
iShorts

Krátké filmy, které jinde neuvidíte!

iShorts

Krátké filmy, které jinde neuvidíte!

100 Kč
13. 12.
Úterý
20:00
SLAM Poetry Exhibice

Slam poetry exhibice. Poezie okamžiku, poezie vs. show!

Slam II
SLAM Poetry Exhibice

Slam poetry exhibice. Poezie okamžiku, poezie vs. show!

14. 12.
Středa
20:30
MEME

Projekt Matyáše a Františka z Mandrage. Buší v cylindrech kabaretní rokenrol a téměř si lezou po hlavách....

MEME2
MEME

Projekt Matyáše a Františka z Mandrage. Buší v cylindrech kabaretní rokenrol a téměř si lezou po hlavách. Mizerné hráčské a pěvecké výkony maskují falešným klavírem a oblečením z půjčovny kostýmů. Musí živit rodiny, tak to vždy přetrpíme! Máme je rádi!! Těšíme se!! ;)

Dobrovolné Kč
15. 12.
Čvrtek
20:30
BALKAN PARTY BAND

Od roku 2017 troubí na ulici a přepadávají bary a restaurace v Plzni a německém pohraničí. Z původního busking...

Balkanparty band FB
BALKAN PARTY BAND

Od roku 2017 troubí na ulici a přepadávají bary a restaurace v Plzni a německém pohraničí. Z původního busking projektu se díky rozšiřujícímu se zájmu o další a další koncertování téhle bandy stává kapela. Mezi jejich tradiční akce patří svatby, rádi by ale přidali i akce rozvodové a pohřební. Ve světě kolem nich se protíná smích a pláč v jediné šťastlivé bouři.

200 Kč
16. 12.
Pátek
21:00
PSH live!!

ORION / VLADIMIR 518 / DJ MIKE TRAFIK ..se vrací do Anděla! After party je jasná věc! Předprodej...

PSH FB-Cover_PLZ
PSH live!!

ORION / VLADIMIR 518 / DJ MIKE TRAFIK ..se vrací do Anděla! After party je jasná věc! Předprodej jede..

předpr. 400 Kč
GOOUT
16. 12.
Pátek
22:30
dj NDEE

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí,...

Ndee 2
dj NDEE

NDEE si zahrála asi s kompletní českou DJskou špičkou. Má za sebou hraní na velkých fesťácích, v zahraničí, zůčastnila se prestižní Red Bull Music Academy nebo hrála s doprovodem skvělých muzikantů jako Ivan Myslikovjan (saxofon) nebo Pavel Fajt (bicí, perkuse). Navíc se na ni hezky kouká.

17. 12.
Sobota
20:30
REPLAY a Sarin

Replay
REPLAY a Sarin
21. 12.
Středa
20:30
HIBAJ

Kapela hrající hudbu svých favorizovaných skupin a muzikantů (Eric Clapton, Dire Straits, Tom Petty, Sting, Santana, Muddy...

HIBAJ 3
HIBAJ

Kapela hrající hudbu svých favorizovaných skupin a muzikantů (Eric Clapton, Dire Straits, Tom Petty, Sting, Santana, Muddy Watters, Chris Rea, Robben Ford, Peter Gabriel, R.E.M., Bruce Springsteen, Jonny Lang, Robben Ford atd.). Cílem kapely není vytvořit exaktní repliky těchto písní, ale především si dobře a s chutí zahrát a předat publiku dobrou náladu.

28. 12.
Středa
20:30
POPs! + after party dj AT WORK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80. a 90. let. Na koncertech tak můžete slyšet...

pops 5
POPs! + after party dj AT WORK

Kapela POPs hraje cover verze hitů zahraničního popu 80. a 90. let. Na koncertech tak můžete slyšet hity George Michaela, Depeche Mode, Phila Collinse a mnoho dalších.

bude Kč
31. 12.
Sobota
22:00
NEW YEAR party / dj At Work (100C)

AtWork
NEW YEAR party / dj At Work (100C)


Deaf Heart 2


Kapela Deaf Heart představí na společném tour naději českého popu skupinu Malone.

Deaf Heart nepůsobí na hudební scéně příliš dlouho, ale za své fungování vydali dvě alba, získali
2. místo v hudebních cenách v kategoriích objev roku a několik nominací, její singly se hrají v rádiích a členové jsou již ostřílení muzikanti. Tahle parta se rozhodla nasát mladou krev, a proto přizvala na své podzimní mini tour nadějnou skupinu Malone, která rozhodně splňuje požadavek „fresh“.

Společně odehrají v průběhu listopadu a prosince pět klubových koncertů.

Deaf Heart navazují na své jarní tour k desce Curse of the Sophomore Album, která mísí tvrdé kytarové pasáže s minimalistickými beaty, překvapivými rapovýmý úseky i popovými vypalovačkami. Deaf Heart tak desku připomenou a zároveň se s ní rozloučí. Kapela usilovně pracuje na novém hudebním materiálu, který bude neméně pestrý. První novinky hodlá představit ještě v letošním roce. Bude tedy překvapením, zda některou z novinek zařadí do podzimního playlistu.
„Celý léto festivalů si vybralo svou daň. Nutně potřebujeme vysát energii, krev a talent z nějaký mladý nadějný kapely, abychom si prodloužili svou životnost, což Malone splňují.

Dorazte se přesvědčit na společný podzimní koncerty, jestli se nám to daří nebo z těch kluků spíše šedivíme,“ láká na tour kytarista Michael Vácha.

Partu Malone objevil producent Lukáš Chromek, který o kapele tvrdí: „Tahle kapela má na to, aby tu zůstala pěknou řadu let a hrála ty největší pódia. Umí napsat skvělej propracovanej song, ale maj punkový srdce. Tohle je nebezpečné dobrý kombo.“ Skupina se v současné době uvedla popovým letním singlem Lollipop, v němž si střihl roli sám producent Lukáš Chromek, ale i influencerka Andrea Kalousová.

„Ani věkovovej rozdíl jedný generace, kterej mezi sebou jako kapely máme, nedokáže zastavit novodobej rock’n’roll. Ať už tě baví klasický trvrdý kytarovky nebo modernější experimentální úlety, na našich shows si prostě najdeš to svý. Připrav se na šílený živáky, na kterejch jedno triko nezůstane nepropocený. Bude to punk a anarchie. Budou to mokrý sny každýho milovníka rocku, punku, rapu a třeba i parodickýho popu a záplavy dalších žánrů. Jedeme zkrátka za každým, kdo miluje kytarovou hudbu stejně jako my. Napříč všema generacema. Jedeme to tu s váma zapálit! Vidíme se na shows,“ vzkazuje frontman Malone Miloš